19 MAYIS COŞKUSUNA DRAGON BOT YARIŞLARININ HEYECANI DAMGA VURDU

Anasayfa / Haberler Ve Duyurular
2022-05-23

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Etkinlikleri Kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesinin Düzenlediği Dragon Bot Yarışları 24 takım, 360 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. 


Yarışma Samsun Batıpark alanında hazırlanan parkurda gerçekleşti. Bu sene düzenlenen turnuvaya İstanbul, Eskişehir ve Ankara’dan da takımlar katıldı. Büyük heyecana sahne olan yarışlar gün boyu devam etti. Turnuvaya katılan sporcuların heyecanına ortak olmak isteyen seyirciler de yarışmaları yerinde takip etti. Şirketimizi temsilen Su Sporları Tesisimizde Dragon Bot eğitimi alan çocuklardan kurulu takımımız, üst kategorilerde dereceye giren takımlardan daha iyi derece yapması ise turnuvaya damga vurdu. 


Yarışma kupa ve madalya törenlerinin ardından sona erdi. Dereceye giren takım ve sporculara ödüllerini Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr.Şenol Yıldız, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Mehmet Sami Çapacıoğlu ve Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İdris Akdin takdim etti. 


SPORT KATEGORİSİ

1. Dinamik Spor Salonu 

2. İklim Krizi 

3. Havelsan 


FUN SPORT KATEGORİSİ

1. OMÜ Epsilon 

2. 55 Off Road 

3. Nehir Kardeşliği 


FUN FUN KATEGORİSİ 

1. Air Dragon 

2. Anakent Turizm 

3. Sportif Yaşam Akademisi

Diğer Haber Ve Duyurular

Image
2021-03-03 Haber

AKDAĞ’A REKOR ZİYARET