SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANAKENT TURİZM

Atlı Spor Tesisleri


Atakum İlçesi Büyükoyumca mahallesinde yer alan Atlı Spor Tesisleri, yaklaşık 56 dönümlük bir alan üzerine kurulu olup, Samsun'un tek Karadeniz’in en büyük binicilik tesisidir. Tesisimizde binicilik eğitimleri, günübirlik gelen müşterilerimize seyislerimiz eşliğinde çocuk, yetişkin gezintileri ve restoranımızla hizmet vermekteyiz.

Atlı Spor Binicilik Tesisimiz Samsun'da binicilik sporunun tanınması, sevilmesi ve sporcu sayısının artmasına teşvik ederek, binicilik sporunu daha geniş kitlelere yayılmasına öncülük etmektedir.

Atlı binicilik insanın hayvanla yapabildiği tek spor olarak çok önemli bir yer tutmaktadır. Bunun için eğitmen kadromuzla bu sporu ve atları insanlara sevdirmek için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz.

Tesisimizde Avrupa standartlarında yarışmalar yapılmak üzere 4.000 m2 büyük manejimiz, güzel havalarda eğitim ve gezinti yapılması için 1.750 m2 ısınma maneji, atlarımızın çalışması ve ilk eğitime başlayan öğrencilerimiz için eğitim verilen lonj maneji, soğuk ve yağmurlu havalarda hizmet verdiğimiz 800 m2 kapalı manejimiz bulunmaktadır. Tesisimizde atlarımızın kalması için toplam 29 adet box bulunmaktadır.


Adres: Büyükoyumca, No:, 513. Sk. No:5, 55270 Atakum/Samsun

Telefon: 0 362 459 09 57

E-Posta: atlisportesisleri@samsunanakent.com